Jdi na obsah Jdi na menu
 


Došlé přihlášky

10. 4. 2017

Od 31.3. budeme mít trochu zpoždění se zápisem nových přihlášek a plateb. Děkujeme za trpělivost. Co nejdříve se budeme snažit vrátit k časté aktualizaci.

Aktualizace přihlášek k 27.4.2017 12,00hodin

Aktualizace plateb k 27.4.2017

 

DTW1

1

Raczová Jana Dix Belgický ovčák malinois DTW1 M
2 Polachová  Renata Onchao Evropský saňový pes DTW1 S
3 Bartoňková  Lucie Živá Kříženec hyeny a zmije slovenské útulkové DTW1 NE
4 Hajlichová  Iveta Cyrio z Molu Es Československý vlčák DTW1 NE
5 Krbová  Vanesa Elis Rosmery, Portos z Větrné paseky Anglický kokršpaněl, anglický špringršpaněl DTW1 S
6 Tichá Anna Bonietta, Tabasco Bígl, vořech DTW1 NE
7 Cihlářová Zdenka Adam Babička byla vydra a dědeček medvěd DTW1 XL
8 Chodorová Martina DeMia Tichý stín, Gangster Tichý stín Československý vlčák DTW1 NE
9 Martincová Nina Šupl Foxteriér DTW1 NE
10 Koucká Martina Angelina Verona Sunrise Dlouhosrstý vipet DTW1 NE
11 Ledvinková Juliána Shadow Československý vlčák DTW1 128
12 Ullmannová Kateřina Buffy z Modletic Karelský medvědí pes DTW1 NE
13 Sedláková Martina Exxy Márv ČSV DTW1 S
14 Motejzíková Lucie Dino Velký pudl DTW1 NE
15 Lédlová Martina Swen Sibiřský husky DTW1 NE
16 Vargová  Martina Lucka Kříženec DTW1 S
17 Dluhošová Zuzana Eternity Miagorpok, Andronica Yantarni Aljašský malamut DTW1 S
18 Čadková Anežka Saras Rabbo Greyhound DTW1 S
19 Watzlaw Caroline Boscaille, Sakari Malinois, BOCXHusky DTW1 M
20 Horáčková Stanislava Fík Kříženec DTW1 L
21 Müller Maria Riis German Trailhound DTW1 S
22 Neumann Anja Kimba Siberian Husky DTW1

M

23 Malá Iveta Bora Beauceron DTW1 NE

 

DTW2

1 Hynková Jana Bača ze Šumavy Kelpie DTW2 NE
2 Kratochvílová Jitka Míša, Kačka Kříženec DTW2 L
3 Holá Jana Terinka Alaskán DTW2 NE
4 Hušková  Ludmila Craig Tender Flash Australský ovčhohoák DTW2 NE
5 Veselá Alena Beruška, Creasy Aljašský malamut DTW2 NE
6 Ešlerová Ivana Fidelius Border kolie DTW2 NE
7 Pospíšilová Lucie Bony Sibiřský husky DTW2 NE
8 Bieliková Romana Fidorka Alaskán DTW2 NE
9 Michálková  Monika Zuzanka Útulková Kříženec DTW2 NE
10 Hellebrandová Pavla Dita Nescafe 3v1 DTW2 S
11 Staňková Petra Vašík Voříšek DTW2 NE
12 Čiperová Lenka Garp Beauceron DTW2 NE
13 Křivánková  Markéta Cora, Vicky Australský ovčák, Labradorský husky DTW2 NE
14 Suchardová Jana Doktor Srdcové Eso Australský ovčák DTW2 NE
15 Kohlová Alena Emerity Hovaward DTW2 NE
16 Kočí Monika Kenny, Fifinka Kříženec a kříženec DTW2 NE
17 Matesová  Klára Toby   DTW2 M
18 Růžičková Jitka Jenny AUO DTW2 NE
19 Majerová Simona Airin ČSV DTW2 L
20 Přibylová Jana Kazan z Dašického zátiší Chodský pes DTW2 NE

 

DTM1

1 Vorlík Tomáš Archie Kříženec DTM1 M
2 Cafourek Václav Hess Chodská bludička DTM1 NE
3 Kotěšovec Radek Blackie Australský ovčák DTM1 NE
4 Stareček  Jiří Ája Grónský pes DTM1 NE
5 Krycner Václav Bella Kříženec DTM1 NE
6 Ledvinka Bořivoj Helga Huskolie DTM1 L
7 Bukovský Michal Silver Kříženec 3 v 1  DTM1 NE
8 Dvořák Petr Luky Australský honácký pes DTM1 XL
9 Blažek Petr Dorinka Liškovlk DTM1 NE
10 Klíma Miroslav Bacardi con toronja/Becky Malá Potvora Útulek DTM1 NE
11 Jurča Petr Kori AUOxBCO DTM1 NE
12 Lehotský Jakub Carcharoth s Divokou krví ČSV DTM1 NE
13 Harna Libor Amee Yantarni, Bastien Aljašský malamut, kříženec DTM1 NE
14 Navrátil Petr Muf NO DTM1 92
15 Kolář Karel Dida Kříženec DTM1 NE
16 Poch Alexander Emelie Sib.Husky DTM1 XL
17 Mihok Michal Matýsek Kříženec DTM1 NE
18 Dvořák Jan Lajka BOC DTM1 L
19 Mamula Martin Saly Sibiřský husky DTM1 NE
20 Krycner Václav Bella Kříženec DTM1 NE
21 Kadlec Tomáš Duci Belgický ovčák DTM1 NE
22 Šmíd Michal Bessie z Čermenských lesů Chodský pes DTM1 NE
23 Adámek Zbyněk Largo SH DTM1 NE

 

DTM2

1 Honěk  Oldřich Barunka Samojed DTM2 XL
2 Weigel Libor Artur Manchester terier DTM2 NE
3 Koláček Patrik Osman Jantar Devil Maďarský ohař krátkosrstý DTM2 M
4 Musil Jaroslav Eimy, Debbie Fletice, zlaťaska DTM2 L
5 Černý Antonín Tom Výmarský labrador DTM2 XXL
6 Šikuta  Erik Fredy z Velvar KAO+NO DTM2 NE
7 Mrňous Jaroslav Aron Kříženec DTM2 NE
8 Budiský Martin Colt Border kolie DTM2 NE
9 Pospíšil Zdeněk Dida Sibiřský husky DTM2 NE
10 Bielik Antonín Lentilka Alaskán DTM2 NE
11 Vejtasa Michal Dellin Sibiřský husky DTM2 NE
12 Polášek  Roman Apu Hospodský Povaleč Šiperka DTM2 NE
13 Soudek Vojta Tara STP DTM2 NE
14 Štítkovec Martin Mia Border kolie DTM2 NE
15 Šoltys Martin Arktogea Joanna's Love Sibiřský husky DTM2 XL
16 Prášil Honza Viky Borderkolie DTM2 NE
17 Kubát Jiří Bessie Smith, Aira Ghost Gentle Mate Labradorka, AUO DTM2 XL
18 Krumphanzl Erik Ozzy Pyrenejský horský pes DTM2 M
19 Šeda Jan Hick Sideric Miks Hovawart DTM2 L
20 Hirsch Jan Arina Hyena DTM2 XXL

 

MW

1 Hraběová  Lucie Alex Mini vlčák MW M
2 Brůhová  Veronika Catch, Amchitka Yantarni Aljašský malamamut MW S
3 Weigelová Kateřina Lara Kříženec MW NE
4 Černá Kristýna Joy Australský ovčák MW M
5 Kokešová Michaela Ben Welsh Springer Spaniel MW S, 146, 152
6 Wáwrová Luisa Rada Beauceron MW NE
7 Redlová Markéta Hugo Zlatý retriever MW NE
8 Bojková  Martina Kačenka Border kolie MW NE
9 Mandíková Nikola Bahari Lane Giari Asante Rhodeský ridgeback MW M
10 Fučíková Zuzana Jackie od Nechranic Německý ovčák MW NE
11 Mazochová  Lenka Mia  Kříženec MW NE
12 Doudová Iveta Gambi Sibiřský husky MW NE
13 Čápová Lenka Caramela Di-Le-Grej Český horský pes MW NE
14 Nováková Romana Adaggio Československý vlčák MW

NE

15  Košková Petra Bea Border kolie MW NE
16 Kubíčková Alena Tay Border kolie MW M, XL
17 McLean Eva Ronny AUO MW

NE

18 Plevová Lucie Dumbledore Draco Bohemia BOC MW M
19 Kubová Darina Wolfíček a Rozinka ČSV, mix MW M
20 Čápová Hana Cicero NO MW

NE

21 Čapounová Magdalena Amy AUO MW M
22 Dolejšová Romana Dusty Bom-bull MW NE
23 Stuchlíková Klára Kofu Deabei Belgický ovčák groenendael MW M
24 Lekičová Daniela Kessi, Mája Výmarský ohař, kříženec MW NE
25 Postnikova Anna Free BO Malinois MW NE
26 Kadlecová Pavla Sára Sibiřský husky MW

NE

27 Motejzíková Lucie Dino Velký pudl MW NE

MM

1 Bílek Dušan Grace od Račí studánky Samojed MM L
2 Přibyl  Patrik Safira, Mikky Sibiřský husky MM XL
3 Kresina Martin Marley Stafordšírský bulteriér MM NE
4 Svoboda Petr Cody Aljašský malamut MM M
5 Juppa Jan Bera AUO MM S
6 Jakob Aleš Ále Draco Bohemia - Lary BOC MM M
7 Šindelář Stanislav Ferda Foxteriér drsnosrstý MM NE
8 Vágner Vlastimil Zoui Voříšek MM NE
9 Šváb Jan Dio BOM MM NE
10 Šlajer Karel Fantazie z Vlčí chaloupky ČSV MM NE

 

Dětská

1 Urbanová Kamila Agáta  Zlatý retriever D M
2 Doležalová  Eva Agáta Zlatý retriever D XL
3 Jakoubě Lucie Camluflage Eriien Šeltie D 128
4 Koucká Nikolka + Robinek Julie Dlouhosrstý vipet D 104
5 McLean Samuel bez - D NE
6 McLean Timon bez - D NE
7 Juppa Štěpán bez - D 134
8 Juppa Rudolf bez - D 104
9 Dvořák Mikuláš Lajka BOC D 104
10 Adámek Vojta Attu Yantarni Aljašský malamut D 140p

 

Modře označení závodníci jsou oficiálně přihlášení a mají zaplaceno, jejich místo je tedy rezervováno.

Uzávěrka přihlášek - 10. 4. 2017 nebo do naplnění startovní listiny

Přihlášení po uzávěrce je možné, pokud nebude naplněn stav závodníků, ke startovnému se přičítá 100,- Kč.

Po uzávěrce nelze objednat trička.

Případné překlepy či jiné nesrovnalosti v textu směrujte na jitka.kr@seznam.cz

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA