Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trasování leden 2007

22. 1. 2007

Trasa už je de facto hotová, ovšem ještě musíme počítat s případnými změnami vyžádanými vlastníky pozemků. Jak si mnozí z Vás přáli, tentokrát je veliká část trati po cestách bez turistického značení - a máme zakázáno umisťovat jakékoliv značky na trati. Takže se máme všichni na co těšit.

Rozhodně musíme letos trvat na stoprocentním uvázání všech psů, jelikož po trati se kromě nás pohybuje spousta zvěře. Zejména mým dvěma pacholkům se zamlouvali ti dva divočáci schovaní ve křoví pár metrů od cesty...

Nahoře na pláních vždycky dost fouká, ale nedovedu si představit, jak to tam muselo vypadat den před naším výletem při té hrozné fujavici. Jestli bude v dubnu sníh, můžete nahoře aplikovat windsnowboarding.

V sobotu jsme otestovali přívětivost personálu v kempu Pod Císařem, kde je plánován základní tábor. Ačkoliv bylo zavřeno, milosrdně nás v půl sedmé večer pustili dovnitř k plápolajícímu krbu. Zjistili jsme, že nejsme první, kdo je uškemral, a byla skoro plná hospůdka :-) Zájem o pejsky veliký a máme přislíbenou i diváckou účast.

Zatím můžete mrknou do nové fotogalerie na něco málo záběrů z trasy made by Andrea s Baruškou.

 

Náhledy fotografií ze složky Další trasování pro 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář