Jdi na obsah Jdi na menu
 


Došlé přihlášky

18. 4. 2013
1 Staňková Petra Vašík        Voříšek DTW1 Triko NE
2 Ondrášková Jana Gwen Dinulka           Grónský                pes DTW2 M
3 Stareček Jiří Terezka Grónský pes DTM1 NE
4 Bystrianská                         Monika      Deny Bágl DTW2 L
5 Hajná Jaroslava             Mia Hovawart MW NE
6 Weinmannová Jana Jess NO MW NE
7 Rosová Michaela Beník Rosa   Slovenský čutriever DTW1 M
8 Šváha Martin Čvachtoun Bojový bígl DTM1 M
9 Vidimská Tereza Rastie Kříženec DTW1 L
10 Hynková Jana Deny z Krupé, Bača ze Šumavy Huski+NO, Kelpie+BOC MW NE
11 Dvořák Petr Nany, Lukáš  ACD DTM1 XL
12 Tichá Anna Bonietta, Tabasco Bígl, kříženec DTW1 NE
13 Bencová Hana Orry NO DTW1 NE
14 Nováková Miluše Rapy BOT MW L
15 Musil Jaroslav Eimy, Debbie Flat coated retrívřice, zlatá retrívřice DTM2 L
16 Lovecká Veronika Abandonn Fox Hole, Jojo Rose Lib Barakohar Irský teriér DTW1 NE
17 Cafourek Václav Hajdy Kříženec DTM1 NE
18 Marková Zuzana Andromeda Hl. foxteriér MW M
19 Čihák Zdeněk Drinky BOT MM XL
20 Janatová Pavlína Ayrin Orlický talisman Slovenský čuvač DTW1 NE
21 Šubrtová Petra Bacchusch Ruchch Roztocká hvězda LLP DTW2 M
22 Šubrt Milan Aston Martin Roztocká hvězda, Agni LLP DTM2 L
23 Urbanová Kamila Růžena Křízenec MW L
24 Hrázská Lenka Agáta GR MW L
25 Géc Tomáš Alwin z Kraje Pramenů Hovawart MM XL
26 Hatyláková Petra Emčoid BOM MW NE
27 Talpová Julie Ája MOK MW NE
28 Opatrná Barbora Agáta, Amy MOK MW NE
29 Žurek Petr Faten GR MM NE
30 Dudková Tereza Albi MOK MW NE
31 Michálková Eva Anie MOK MW NE
32 Zapletalová Alena Česťa VOD MW NE
33 Opavská Kateřina Blek, Meggie Kříženec MW M
34 Procházková Markéta SHR Rafael Australský ovčák MW NE
35 Šmolíková Monika BAK NO MW NE
36 Keprta Miroslav Archie Borimar PRT DTM2 L
37 Šmolík Luděk Arčí NO MM NE
38 Vítková Lucie Max Zlatý retrívr MW M
39 Šmolíková Petra Ben Kříženec MW NE
40 Keprtová Blanka Cora Pyrenejský knírač DTW2 M
41 Šmolík Daniel Vega Rhodopy NO MM NE
42 Kokinová Markéta Benjí Kříženec MW NE
43 Pabišková Petra Samuel de Piškot Kříženec MW NE
44 Nováková Sabina Charlie Zlatý retrívr MW L
45 Jentschová Alena Balů Kříženec MW M
46 Pospíšilová Jiřina Ajša Poli dobrý psík NO MW NE
47 Horáčková Eliška Ron Kříženec DTW1 NE
48 Jírová Martina Bree Border kolie MW NE
49 Jirásek Milan Dag, Džejmí Border kolie, šeltie MM NE
50 Černý Antonín Tom Výmarský labrador DTM2 XL
51 Tůma Roman Honeyboy Yatus Samojed MM L
52 Gútová Lenka Desire to Love SH DTW1 NE
53 Budiský Martin Kolt, Deli Border kolie DTM2 XXL
54 Nykš René Speed, Sanny ESP DTM1 L
55 Hošková Michaela Desire To Win z Brzáneckých vinohradů Hovawart MW NE
56 Krutiš Adam Asher Agamysh Výmarský ohař krátkosrstý DTM1 NE
57 Bolomská Dita Kessie z Budské samoty Hovawart MW NE
58 Medová Karolína Joker Svěží Vítr AO MW M
59 Jozefy Robin Achiles z Virgin Forest Aljašský malamut DTM1 XL
60 Mikitinová Nikola Megi, Bahari Lane Giari Asante RR MW NE
61 Honěk Oldřich Enngi Samojed DTM2 XL
62 Ledvinková Juliána Cair Potomok vlkov, Berisha ČSV, BO DTW1 NE
63 Ledvinka Bořivoj Helga Huskolie DTM1 L
64 Hirsch Jan Arina Hyena DTM2 XL
65 Krůtová Marie Barnabash barabash Roztocká hvězda (Paco), Crazy Louisianský leopardí pes MW NE
66 Fučíková Zuzana Dean RR MW NE
67 Holá Jana Růženka AH DTW2 NE
68 Košková Petra Aisha Pyrenejský horský pes MW NE
69 Mázdrová Andrea Max ČSV MW NE
70 Houžvičková Zuzana Ally Kříženec MW M
71 Kohlová Alena Nýwa

Kříženec

DTW2 NE
72 Novák Michal Anuška Border kolie DTM1 NE
73 Payneová Marie Bonie Stín Vlka ČSV DTW1 NE
74 Kylíšková Dominika Majjia Kříženec MW NE
75 Čiperová Lenka Myšpulín Beauceron DTW1 NE
76 Polášek Roman Méďa NO x BOM DTM1 NE
77 Hellebrandová Pavla Dita Nescafé 3v1 DTW1 M
78 Frank Michal Greisy Chodský pes DTM1 NE
79 Klesová Tereza Cashire ČSV DTW1 NE
80 Teplý Jiří Jerry Border kolie DTM2 NE
81 Menšíková Martina Drago Český kominický mix DTW2 NE
82 Zetková Jana Willow AH MW L
83 Zetek Václav Orka z Molu Es ČSV MM XXL
84 Kops Jan Aron Australský ovčák MM L
85 Saloňová Zdeňka Arrina RR MW M
86 Slaměník Miloslav Barny SH DTM2 M
87 Byrtus Lukáš Džina NO DTM1 M
88 Rožňová Anna Busty Rychlá stopa Český horský pes DTW2 NE
89 Stehlík Bronislav Žufrik Zlatý retrívr DTM2 NE
90 Császárová Denisa Honey ASS MW M
91 Janotová Kateřina Harwey z Tikovického vršku RR DTW1 NE
92 Císař Marek Dafi Hovawart DTM1 NE
93 Wáwrová Eva Attiba Beauceron DTW2 NE
94 Wegnerová Lucie Lupo, Kittuk SH MW NE
95 Müller Lukáš Shiva SH MM NE
96 Bodlák Luboš Sion od Strážné skály Chodský pes DTM2 XL
97 Albertová Štěpánka Mak Maďarský ohař MW L
98 Švarcová Ilona Exigo Tramp z Brzáneckých vinohradů Hovawart DTW1 NE
99 Zimermanová Jitka Holly Jarbo - Hollýková NO MW NE
100 Zimerman Pavel Fido Labrador bez PP MM NE
101 Knorr Jindra Kira ZSL MM XL
102 Laubová Jana Sid RR MW M
103 Kulíková Anna Hugo Bulteriér MW NE
104 Šmída Tomáš Ori Border kolie DTM2 XXL
105 Soudková Alena Deli STP DTW2 NE
106 Drtina Jaroslav Beta z Tylenu Moravia Pyrenejský ovčák DTM2 NE
107 Šeda Jan Minze von Gina\'s vier Linden Hovawart DTM2 L
108 Ondruchová Iveta Kety JRT DTW1 NE
109 Podeszva Michal Kora JRT DTM1 NE
110 Polachová Renata Archie Kříženec DTW1 M
111 Kříva Tomáš Hoky Výmarský ohař DTM1 NE
112 Soudek Vojta Berta, Čili STP DTM2 NE
113 Tuháčková Alena Falco Alaskán MW M
114 Skalická Tereza Corrado Highland Sun Velký švýcarský salašnický pes DTW1 NE
115 Gurecká Jana Matěj Kříženec DTW1 NE
116 Cibulková Lucie Eimy Kříženec DTW1 NE
117 Karalo David Oliva  ?? DTM1 NE
118 Pospíšil Zdeněk Dida  SH DTM1 L
119 Tonder Čestmír Caesar Lajka DTM2 NE
120 Veselá Alena Anetka, Beruška Aljašský malamut MW NE
121 Potměšil Michal Nick Anglický kokršpaněl ?? NE
122 Larionová Marianna Dina NO DTW1 NE
123 Matrková Lucie Teryk Český turistický pes DTW1 NE
124 Křováková Hana Cassie Polární úsvit Aljašský malamut DTW1 NE
125 Růčka Bronislav Alka blue akbara ?? DTM1 NE
126 Suchá Eva Brutus Týnská hora Landseer MW M
127 Nováková Lucie Coudy Chodský pes MW NE
128 Růžičková Jitka Jenny AU DTW2 NE
129 Hrabal David Shadow SH DTM1 NE
130 Vaněk Jan Charlie Border kolie MM XL
131 Šlajer Karel Fantazie z Vlčí chaloupky ČSV DTM2 NE
132 Požárský Vlastimil Booddy Výmarský ohař DTM2 NE
133 Abrahamová Lucie Amy B.Carcassonne Tolugo Australský ovčák MW NE
134 Herčík Lukáš Anií Aiaskima Samojed DTM1 NE
135 Halík Václav Akim GR MM XL
136 Koucká Martina Angie, Julie Dlouhosrstý vipet DTW1 NE
137 Vodrážková Iva Rubik MOK MW NE
138 Ulč Ivan Robin BO MM NE
139 Olbertová Daniela Alexis Tadewi Bearded collie MW NE
140 Martincová Nina Šupl Foxteriér DTW1 NE
141 Bieliková Romana Yetti   DTW2 NE
142 Maleček Tulák Petr Jack, Ema, Ola Husky, Border teriér MM L
143 Klimešová Monika Bája Dlouhosrstá kolie MW NE
144 Pojarová Lucie Alké Mereva Beauceron MW NE
145 Dvořák Petr Eros Beauceron DTM2 NE
146 Jindráková Radka Dean Drabbin z Brz.vinohradů Hovawart DTW2 XL
147 Jindrák Jiří Jenda Australský ovčák DTM2 XXL
148 Stolárik Peter Letynka MOK MM NE
149 Schovánek David Bora Flat coated retriever MM NE
150 Handrychová Gabriela Gandalf Labrador MW M
151 Koláček Patrik Ben WSS MM L
152 Frýdlová Ludmila Gaumont z Husovy Tvrze Beauceron MW NE
153 Kržová Jitka Byema Kipu Khyim Tibetský teriér MW M
154 Bielik Antonín Fidorka AH DTM2 NE
155 Vlach Karel Beena Husky MM NE

 

Takto označení závodníci jsou oficiálně přihlášení a mají zaplaceno, jejich místo je tedy rezervováno.

Uzávěrka přihlášek - 10. 4. 2013

Přihlášení po uzávěrce je možné, pokud nebude naplněn stav závodníků, ke startovnému se přičítá 100,- Kč

Případné překlepy či jiné nesrovnalosti v textu směrujte na jitka.kr@seznam.cz

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA