Jdi na obsah Jdi na menu
 


Došlé přihlášky

18. 4. 2012

1

Krůtová Marie Paco Roztocká Hvězda Lousianský leopardí pes MW Triko NE
2 Nováková Miluše Rapanui BOT DTW1 L
3 Bystrianská Monika Denny Bágl DTW2 L
4 Ondrášková Jana Gwen Dinulka Grónský pes DTW1 NE
5 Habásko Roman Cariboo SH DTM1 L
6 Šváha Martin Čvachtoun Bígl DTM1 L
7 Loutocká Barbora Archibald NOxBSP MW M
8 Drlíková Johana Ari of Barrandov\'s Alley Bílý švýcarský ovčák DTW1 NE
9 Tichá Anna Bonietta Bígl DTW1 NE
10 Budiský Martin Colt Biely Tesák Border kolie DTM2 NE
11 Herčík Lukáš Anie Samojed DTM1 L
12 Seidl David Bella SH DTM2 XL
13 Černý Antonín Tom
Výmarský labrador
MM XL
14
Havrlíková Martina
Líza Kříženec MW L
15 Wáwrová Eva Attiba Beauceron DTW2 NE
16 Tůma Roman Honeyboy Yatus Samojed MM L
17
Knobloch Václav
Bronson NO DTM N
18 Žižka Petr Atiba Tatranská perla Slovenský čuvač MM NE
19
Labošová Renata
Nawar BO MW NE
20
Vaněk Jan
Charlie Border kolie MM XL
21
Mlejnková Lenka
Aimee PRT MW NE
22 Šmolíková Monika Baki NO MW NE
23 Šmolík Luděk Arčí NO MM NE
24
Šmolík Daniel
Ben Kříženec MM NE
25 Šperl Jan Danny Novterpod BOM MM NE
26 Lukavská Kateřina Kurt Kříženec MW NE
27 Menšíková Martina Drago Český kominický mix DTW2 NE
28 Talpová Julie Ája MOK MW NE
29 Zapletalová Anna Česťa VOD MW NE
30 Géc Tomáš Airin z Pospecovy zahrady Hovawart MM XL
31 Géc Robert Alwin z Kraje pramenů Hovawart MM XL
32 Halík Václav Akim Zlatý retrívr MM XL
33 Kohlová Alena Nýwa Kříženec DTW2 NE
34 Pindur René Barry Australský ovčák DTM1 NE
35 Lipavská Simona Guliver Border kolie MW NE
36 Pokorná Pavlína Binny BO MW NE
37 Kops Jan Aron May Australský ovčák MM NE
38 Tureček Jan Estella Anglický bullterrier MM XL
39 Fialová Anna Copper Mereva Beauceron DTW1 NE
40 Pospíšilová Jiřina Ajša NO MW NE
41 Sedláčková Lenka Háta Zlatý retrívr MW XL
42 Severová Otka Ricky Zlatý retrívr MW XXL
43 Kazimírová Milada Paris Černý korálek, Queen Mary Vanilka Slovenský čuvač, Bearded collie MW NE
44 Dudková Tereza Albina Maďarský ohař MW NE
45 Lounová Renata Bessy Rottgill Rotvajler DTW1 NE
46 Opatrná Barbora Agáta, Amy MOK MW NE
47 Fibichová Miloslava Ruby NO MW NE
48 Kos Michal Charlie Retrívr MM NE
49 Hadravová Zlatka Bláha, Frišťa Čundr teriér, ACD DTW1 M
50 Hirsch Jan Arina Astronaut DTM1 XL
51 Slepička Martin Baddy Samojed MM NE
52 Hrachovina Aleš Aron Samojed MM NE
53 Zikánová Lenka Bíba, Lotka Porcelaine MW NE
54 Skořepová Kateřina Dynamique z Dorky Beauceron DTW1 NE
55 Mžourková Dagmar Bronco Bohemia Moranensis Knírač malý MW XL
56 Šmolíková Petra Baily z Ledenických zahrad LR MW NE
57 Soudek Vojtěch Berta, Čili STP DTM2 NE
58 Soudková Alena Ori STP STW2 NE
59 Ježková Lenka Viki, Plyš Grónský pes, Malamut DTW2 NE
60 Frýdlová Ludmila Gaumont z Husovy tvrze Beauceron MW NE
61 Lapčík Lukáš Zonka Louisianský leopardí pes DTM1 NE
62 Janováč Dušan Lusy SH DTM1 NE
63 Bínová Petra Aira Virginie z Dorianova domu RR MW NE
64 Dostál Jan Pedy Coober ACD DTM1 NE
65 Bodlák Luboš Sion od Strážné skály Chodský pes DTM2 XL
66 Mitrus Miroslav Matylda
Malasky (Haskomut)
DTM1 NE
67 Drtina Jaroslav Beta z Tylenu Moravia Pyrenejský ovčák DTM2 NE
68 Staňková Petra Barry z Kunčiček Bígl DTW1 NE
69 Císař Marek Dafi Hovawart MM NE
70 Fuksová Ivana Aymee Plush Berry Border kolie MW 2xM
71 Janováčová Petra Cera Výmarský ohař DTW1 NE
72 Čiperová Lenka Myšulín Beauceron DTW1 NE
73 Růžičková Pavla Cake Deabei BOT MW M
74 Honěk Oldřich Enngi Samojed DTM2 XL
75 Hellebrandová Pavla Dita Nescafé 3v1 DTW1 M
76 Rožňová Anna Žufrik Golden retriever DTW2 NE
77 Stolárik Peter Ajax, Letynka MOK MM NE
78 Riegerová Eliška Dingo Srdcerváč ČSV MW NE
79 Marečková Lucie Jessie Frisbee setr MW NE
80 Krhánková Jedličková Marie Cheiron od Mamutí skály AM DTW1 NE
81 Růžičková Jitka  Jenny Australský ovčák  DTW2 NE 
82 Štětinová Marta  Atilla  Argentínská doga x bandog MW NE
83 Harcuba Jan Crazy NO ??? NE
84 Polášek Roman Argo NO x BOM DTM1 NE
85 Jelačičová Anna Annie Sharpmix  MW NE
86 Černohorský Milan Rocky Lousianský leopardí pes DTM2 NE
87 Horáčková Eliška Ron Kříženec DTW1 NE
88 Štětinová Lucie Ballou RR MW NE
89 Rosová Michaela Beník Rosa Slovesnký čutriever DTW1 NE
90 Payneová Marie Bonie ČSV DTW1 NE
91 Stanovská Šárka Falco Kříženec MW NE
92 Chládek Lukáš Albert NO DTM1 NE
93 Koucká Martina Angie, Julie
Dlouhosrstý vipet
DTW1 NE
94 Frank Michal Greisy Chodský pes DTM1 NE
95 Lejsková Dominika Jonáš Anglický kokršpaněl MW NE
96 Šeda Jan Aranka z Kraje pestrého kamení Hovawart DTM2 L
97 Koucký Stanislav Romeo, Phoebe Dlouhosrstý vipet, Czech Big Black Crazy Retriever MM NE
98 Mertlíková Jana Lavina SH MW NE
99 Dvořák Petr Jerry, Nany ACD DTM1 NE
100 Jindráková Martina Majla Australský ovčák DTW1 M
101 Jindráková Radka Wicky Australský ovčák DTW2 XL
102 Jindrák Jiří Jéňa Australský ovčák DTM2 XXL
103 Vích Lukáš Glitter Red Elegance Australský ovčák DTM1 NE
104 Šlajer Karel Fantazie z Vlčí chaloupky ČSV DTM1 NE
105 Michálková Eva Anienn Z Kulivé hory MOK MW NE
106 Všetíčková Iva Betyna Kokr DTW2 NE
107 Petrášová Dagmar Deny Dlouhosrstý jezevčík DTW1 NE
108 Spilková Věra Muf JRT MW L
109 Poslední Jarmila Jessina Kříženec MW NE
110 Plešková Zuzana Sandy Bígl DTW1 L
111 Švihovská Kateřina Amigo of Appataurus ACD MW XL
112 Potměšil Michal Nicky Anglický kokršpaněl MM M
113 Rašínová Jitka Athea Angel Budgerigard Border kolie MW M
114 Dvořáčková Tereza Dar k Lesíkům MOK MW NE
115 Bubeníková Eva Funny SH K NE
116 Kaftanová Zuzana Čert Kříženec K NE
117 Rašín Michal Bella z Vlašímských hor Západosibiřská lajka K XXL
118 Hásková Drahomíra Fanda Jezevčík K L
119 Jozefy Robin Achiles z Virgin Forest AM DTM1 XL
120 Suchá Eva Brutus Landseer MW M
121 Zbořilová Pazdiorová Blanka Jack SBT MW NE
122 Prager Josef Black Jack z Černobílých Border kolie MM NE
123 Bulvasová Hana Karel, Maggie PRT MW NE
124 Pospíšil Zdeněk Dida SH MM L
125 Šmotek Mařenka Cody BOM DTM1 NE
126 Kyselová Lenka Jessie LR MW NE
127 Pachtová Milena Jessie SBT MW NE
128 Černá Martina Diablesse l´Ami Noir Beauceron MW L
129 Pelikán Radek Duke Polární úsvit AM DTM1 NE
130 Žďárský Michal Kvído Labradoro-dalmatin DTM1 NE
131 Karmarytová Martina Aida Švýcarský ovčák MW NE
132 Janeková Eliška Tery Amstaf MW NE
133 Janerka-Moroń Marzka Bryś Kříženec MW NE
134 Moroń Artur Diuna Kříženec MM NE
135 Matrková Lucie Teryk, Oliva Český turistický pes DTW1 NE
136 Pačesová Jana Tara ??? K NE
137 Wegnerová Lucie Kittuk SH MW NE
138 Pospíšilová Lucie Kesy SH K NE
139 Müller Lukáš Shiva SH MM NE
140 Bieliková Romana Yetti AM DTW2 NE
141 Holá Jana Esterka Alaskan K NE
142 Ranglová Karolína Zappa, Pončo Kříženec MW M
143 Pačes Jan Wendy, Uzi, Eky 2x NO, kříženec DTM1 NE
144 Dolejšová Romana Betsy, Dusty Bombul MW NE
145 Stehlík Bronislav Busty rychlá stopa Český horský pes DTM2 NE
146 Gútová Lenka Desire to Love SH DTW1 NE
147 Mach Pavel Jack Kříženec MM NE
148 Marek Rudolf Arny MOK MM NE
149

Hynková Jana

Bača ze Šumavy Kříženec DTW2 NE
150 Kržová Jitka Byema Kipu Khyim Tibetský teriér DTW1 M

 

Tako označení závodníci jsou oficiálně přihlášení a mají zaplaceno, jejich místo je tedy rezervováno.

Uzávěrka přihlášek - 10. 4. 2012

Přihlášení po uzávěrce je možné, pokud nebude naplněn stav závodníků, ke startovnému se přičítá 100,- Kč

Případné překlepy či jiné nesrovnalosti v textu směrujte na jitka.kr@seznam.cz

(Na této akci se bude potvrzovat pracovní třída seveřanů)

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA