Jdi na obsah Jdi na menu
 


Došlé přihlášky

20. 4. 2015

DTW1

Bartoňková Lucie Živá Kříženec zmije a hyeny slovenské útulkové DTW1 NE
Ullmannová Kateřina Buffy Karelský medvědí pes DTW1 M+L
Polachová Renata Onchao Evropský saňový pes DTW1 M
Kohlová Zuzana Emerity  Hovawart DTW1 NE
Masopustová Milena Arnošt Border kolie bez PP DTW1 NE
Janotová Kateřina Harwey z Tikovického vršku Rhodéský ridgeback DTW1 NE
Šmídová Gabriela Ondrášek  Belgický ovčák malinois  DTW1 NE
Tichá Anna Bonietta, Tabasco Bígl, vořech DTW1 NE
Fialová Anna Copper Mereva Beauceron DTW1 NE
Podoláková Michaela Erwin Trpasličí pinč DTW1 NE
Čiperová Lenka Garp Beauceron DTW1 NE
Starečková Michaela Ája Grónský pes DTW1 NE

 

DTW2

Holá Jana Růženka Alaskan DTW2 NE
Veselá Alena Anetka, Bery Aljašský malamut DTW2 NE
Wáwrová Eva Attiba Beauceron DTW2 NE
Ondrášková Jana Gwen Dinulka Grónský pes DTW2 NE
Pospíšilová Lucie Bony Sibiřský husky DTW2 M
Štětková Karla All The Time Jump Velvet Diamond Flat Coated Retriever DTW2 NE
Suchardová Jana Doktor Srdcové eso Australský ovčák DTW2 NE
Hellebrandová Pavla Dita Nescafe 3v1 DTW2 M
Růžičková Jitka Jenny Australský ovčák DTW2 NE
Podoláková Milena Barny   DTW2 NE

 

DTM1

Cafourek Václav Hajdy Chodská bludička DTM1 NE
Frank Michal Greisy Chodský pes DTM1 NE
Klíma Miroslav Changall z Husovy tvrze Beauceron DTM1 NE
Harna Libor Amee Yantarni Aljašský malamut DTM1 L
Pospíšil Zdeněk Dida Sibiřský husky DTM1 NE
Zita Jiří Chelsea Belgický ovčák tervueren DTM1 NE
Gabriel Vojtěch Nella Kříženec DTM1 L
Vorlík Tomáš Archie Kříženec DTM1 NE
Řezáč Martin Alík Sibiřský husky DTM1 NE
Tomšic Rudolf Brethil s Divokou krví  Československý vlčák DTM1 NE
Polášek Roman     DTM1 NE
Stareček Jiří Terezka Grónský pes DTM1 NE

 

DTM2

Koláček Patrik Ben Welššpringršpaněl DTM2 M
Mrňous Jaroslav Aron Kříženec DTM2 NE
Černý Antonín Tom Výmarský labrador DTM2 XXL
Budiský Martin Colt Border kolie DTM2 XXL
Bodlák Luboš Sion od Strážné skály Chodský pes DTM2 XL
Hurych Jaromír Nora, Jack Grónský pes DTM2 L
Drtina Jaroslav Beta z Tylenu Moravia Pyrenejský ovčák DTM2 L
Tonder Čestmír Caesar Lajka DTM2 NE
Šlajer Karel Fantazie z Vlčí chaloupky Československý vlčák DTM2 NE
Weigel Libor Lara Kříženec  DTM2 NE
Soudek Vojta Berta Středoevropský turistický pes DTM2 NE
Honěk Oldřich Barunka Samojed DTM2 XL
Šeda Jan Minze v. Gina´s vier Linden Hovawart DTM2 L

 

MW

Hušková Ludmila Craig Tender Flash Australský ovčák MW M
Pěchoučková Kristýna Sendy Australský ovčák MW M
Gráfová Věra Ambra, Mystery Sibiřský husky MW M
Brůhová Veronika Amchitka Yantarni "Čita" Aljašský malamut MW M
Kulíková Anna Hugo Bulterier MW NE
Kejklířová Jana Tribu Kříženec MW NE
Vítková Veronika Charmen  Border kolie MW M
Ešlerová Ivana Fíďa Border kolie MW NE
McLean Eva Ronny Australský ovčák MW NE
Kratochvílová Jitka Míša, Ajča, Kačka Kříženci, Jack Russell Teriér MW NE
Trubáčková Alena Bára Kříženec MW NE
Brůnová Hana Absinthe Australský ovčák MW

NE

Procházková Markéta Rafael Australský ovčák  MW NE
Šmolíková Petra Ellie Border kolie MW NE
Nováková Miluše Rapy Belgický ovčák tervueren MW NE
Hábová Markéta Quido Irish soft coated wheaten terrier MW M
Hajná Jaroslava Mia Hovawart MW NE
Hošková Michaela Kessie z Budské samoty Hovawart MW NE
Kemrová Viktória Pavlína Abigail Furia Infernalis, Emily Argentinská doga, peruánský naháč MW NE
Kadeřábková Pavla Arvika Nella Belavia Český strakatý pes MW NE
Horáčková Monika Bája, Ginny Dlouhosrstá kolie, Border kolie MW NE
Zimanová Lucie Jimi Whippet MW M+L
Bočková Jitka Call Me Cita from River Agara   MW NE
Vajshajtlová Daniela Annie Americký pitbulteriér MW NE
Weigelová Kateřina Art Manchester teriér MW NE
Puhačová Tereza Dáša Kříženec MW M
Svobodová Lenka Daisy Aljašský malamut MW M

 

MM

Šmolík Luděk Arči Německý ovčák MM NE
Svatoš Libor Akira Maďarský ohař krátkosrstý MM NE
Šikuta Erik Fredy z Velvar Kříženec MM NE
Juppa Jan Bera Australský ovčák MM  
Čihák Zdeněk Drinky Deabei Belgický ovčák tervueren MM M+XL
Bartoň Roman Dasty Hladkosrstý foxteriér MM M+XL
Teplý Jiří Jerry Border kolie MM NE
Duštíř Jaroslav Adina Belter.com Německý boxer MM NE
Svoboda Petr Bonnie Aljašský malamut MM M

 

KOČÁRKOVÁ

Černý Jaroslav + Černá Barbora Cassie Border kolie NE
Burláková Lucie + Kačka  Bára Belgický ovčák  
Piwowarski František Týna Německý ovčák L
Jirásko Šimonek Pampi, Madlenka Šeltie NE
Abrahamová Lucie + Julie a Eliška Amy Australský ovčák  
Weigelovi     3xM
Juppa Štěpán PesFilipes    

 

Modře označení závodníci jsou oficiálně přihlášení a mají zaplaceno, jejich místo je tedy rezervováno.

Uzávěrka přihlášek - 10. 4. 2015

Přihlášení po uzávěrce je možné, pokud nebude naplněn stav závodníků, ke startovnému se přičítá 100,- Kč

Případné překlepy či jiné nesrovnalosti v textu směrujte na jitka.kr@seznam.cz

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA