Jdi na obsah Jdi na menu
 


Došlé přihlášky

22. 4. 2014

 

1 Richterová Adéla Cox ze Six-Bau BOM MW TRIKO
M
2 Farkač Honza Finka Deabei BOT MM M
3 Čihák Zdeněk Drinky Deabei BOT MM XL
4 Ondrášková Jana Gwen Dinulka Grónský pes DTW2 NE
5 Nováková Miluše Rapy BOT DTW1 NE
6 Slezáková Alžběta Betynečka, Vendelín Podenco mallorquin, whippet MW XXL
7 Vávrová Ilona Eks, Vince Gulden Land Border kolie MW NE
8 Sigmundová Martina Marry, Reed Border kolie MW NE
9 Koláček Patrik Ben Velššpringršpaněl DTM2 M
10 Bystrianská Monika Denny Bágl MW NE
11 Urbanová Kamila Agáta GR MW L
12 Beran Jaroslav Ben Kříženec MM NE
13 Radová Jaroslava Sally Malamut MW NE
14 Hübnerová Lucie Gremlin, Tzara Kříženec, bobrman MW NE
15 Čiperová Lenka Garp Beauceron DTW1 NE
16 Zita Jiří Bad boy Entlebušský salašnický pes DTM1 NE
17 Kulíková Anna Hogo Bulterier MW NE
18 Vidimská Tereza Rastie Kříženec DTW1 NE
19 Müller Lukáš Shiva SH MM NE
20 Wegnerová Lucie Kittuk, Lupo SH MW NE
21 Hrabal David

Like my Shadow Siwash Legend

SH DTM1 NE
22 Bočková Jitka Cibulka Kolie dlouhosrstá MW M
23 Procházková Markéta SHR Rafael Australský ovčák MW NE
24 Tůma Roman Honeyboy Yatus Samojed MM XL
25 Mráčková Alexandra Argo Amarko-Peroma Americký kokršpaněl DTW2 XL
26 Kříva Tomáš Hoky Výmarský ohař DTM1 NE
27 Budiský Martin Colt biely tesák Border kolie DTM2 XXL
28 Šmolík Luděk Arčí Německý ovčák MM NE
29 Tarant Josef Dix Kříženec MM NE
30 Šmollíková Petra Ellie Border kolie MW NE
31 Šmolíková Monika Ringo Německý ovčák MW NE
32 Skalická Tereza Amica Bona Hak Ami Německý ovčák DTW1 NE
33 Klíma Miroslav Chagall z Husovy tvrze Beauceron DTM1 NE
34 Masopustová Jitka Korinka Kříženec DTW1 NE
35 Cafourek Václav Hajdy Kříženec DTM1 NE
36 Opavská Kateřina Blek, Meggie Kříženec MW NE
37 Janatová Pavlína Ayrin Orlický talisman Slovenský čuvač DTW1 NE
38 Drábek Martin Jiskra aka Crazy Lady, Grace Hovawart MM NE
39 Holá Jana Růženka Alaskan husky DTW2 NE
40 Kratochvílová Jitka Míša, Kačka, Ajša Kříženeci, JRT K NE
41 Černý Antonín Tom Výmarský labrador DTM2 XL
42 Staňková Petra Vašík Kříženec DTW1 NE
43 Ullmannová Kateřina Buffy z Modletic Karelský medvědí pes DTW1 M
44 Habásko Roman Aime Asamara Siberian husky DTM2 NE
45 Škoda Martin Snow SH DTM1 NE
46 Klesová Tereza Cashire ČSV MW NE
47 Abrahamová Lucie Amy AUO MW K
48 Lžičařová Martina Doris Jezevčík MW L
49 Polachová Renata Archie Kříženec DTW1 M
50 Bartoňková Lucie Coffin AST DTW1 NE
51 Trněná Kateřina Uhlík AM DTW2 NE
52 Loutocká Barbora Archibald, Appolo Kříženec, Yorkšírský terier MW M
53 Pojarová Lucie Alké Mereva Beauceron MW NE
54 Vacková Zuzana Bárt Labrador MW NE
55 Zimermanová Jitka Be Magnifique BO  MW NE
56 Lukavská Kateřina Kurt  Kříženec MW NE 
57 Růžičková Jitka Jenny  AUO DTW2 NE 
58 Horáček Jaroslav Dino  Kříženec DTM2
59 Zebischová Monika Darra Beauceron DTW1 NE
60 Jozefy Robin Achiles z Virgin Forest Aljašský malamut DTM1 XL
61 Honěk Oldřich Enngi Samojed DTM1 XL
62 Hynková Jana Deny z Krupé, Bača ze Šumavy Huski x NO, kelpie x border kolie DTW2 NE
63 Šeda Jan Minze von Gina\'s vier Linden Hovawart DTM2 M
64 Zimerman Pavel Fido Labradorský retrívr MM NE
65 Trubáčková Alena Bára Kříženec K NE
66 Kohout Jiří Dorian Hovawart DTM2 NE
67 Veselá Alena Bery Klidná řeka, Anetka Klidná řeka Aljašský malamut DTW2 NE
68 Frýdlová Ludmila Wernon, Craig Tender Flash Kříženec, AUS K NE
69 Karalo David Oliva Vořech DTM1 NE
70 Jurča Petr Kori  Kříženec DTM1 NE 
71 Tichá Anna Bonietta, Tabasco  Bígl, kříženec DTW1  NE 
72 Payne Marie Bonie ČSV DTW1 NE 
73 Šmídová Gabriela

Wilson de alphaville bohemia, Flower Rebel Bohemia

BOM, NO MW NE
74 Kohut Martin Constance I´Ami Noir, Happy z Lhotecké linie Beauceron DTM1 XXL
75 Kohnová Zdeňka Degasse Z Dorky Beauceron DTW1 M
76 Hellebrandová Pavla Dita Nescafe 3v1 DTW2 M
77 Bodlák Luboš Sion od Stražné skály Chodský pes DTM2 NE
78 Bolomská Dita Dixi Kříženec MW NE
79 Hošková Michaela Kessie z Budské samoty Hovawart MW NE
80 Janovská Jiřina Ajša NO MW NE
81 Janovský Jan Aron NO MM NE
82 Horáčková Zdenka Timanfaya Podenco canario MW L
83 Janotová Kateřina Harwey z Tikovického vršku RR DTW1 NE
84 Poulík Marek Arda Jantarowa Wataha ČSV MM L
85 Opatrná Barbora Agáta MOK MW NE
86 Larionová Marianna Dina NO DTW1 NE
87 Hadravová Zlatka Blažena Wanderhund DTW1 NE
88 Davidov Martin Gaia Australský ovčák DTM2 NE
89 Gabriel Vojtěch Nella Anglický špringršpaněl DTM1 L
90 Kemrová Pavlína Viktoria Abigail Furia Infernalis Argentinská doga DTW1 M
91 Pospíšil Zdeněk Dida Husky DTM1 NE
92 Pospíšilová Lucie Bony Husky MW L
93 Döbertová Marie Hanibal NO DTW1 M
94

Bieliková Romana

Lentilka Alaskan husky DTW2 NE
95 Bielik Antonín Fidorka Alaskan husky DTM2 NE
96 Košková Petra Aisha Pyrenejský horský pes MW NE
97 Potměšil Michal Nicky Anglický kokršpaněl MM NE
98 Podoláková Milena Bert Kříženec MW NE
99 Podoláková Michaela Erwin Trpasličí pinč MW NE
100 Winkler Franziska Kiba Kříženec DTW1 L
101 Hirsch Jan Arina Hyena DTM2 XL
102 Šebek Ivan Errol Chodský pes DTM2 L
103 Kohlová Alena Nýwa Kříženec DTW2 NE
104 Kopicová Helena Mia Výmarský ohař MW NE
105 Rožňová Anna Era Golden setr DTW2 NE
106 Adámek Zbyněk Largo SH DTM1 L
107 Stehlík Bronislav Busty Český horský pes DTM2 NE
108 Slaměník Miloslav Barny SH DTM2 M
109 Bansethová Hana Kešu Šeltie MW NE
110 Császárová Denisa Honey Anglický špringršpaněl MW NE
111 Kadlec Tomáš Ducy Belgický ovčák DTM1 XL
112 Frank Michal Greisy Chodský pes DTM1 NE
113 Drtina Jaroslav Beta z Tylenu Moravia Pyrenejský ovčák DTM2 NE
114 Marková Zuzana Andromeda Dark Cider FXH MW M
115 Ulrych Tomáš Asia Italský ohař DTM1 NE
116 Neumann Anja Joshi, Kimba SH DTW1 M
117 Palm Lukáš Pan Rasty I. Veliký, Máááček Pičousek PRT, Border teriér MM NE
118 Soudek Vojta Berta STP DTM2 NE
119 Soudková Alena Ori STP DTW2 NE
120 Plisková Petra Isabella, Mysti Bílý švýcarský ovčák, SH MW M
121 Plisková Michaela Danny SH MW M
122 Fialová Anna Copper Mereva Beauceron DTW1 NE
123 Dvořák Petr Nany, Lukáš ACD DTM1 NE
124 Vejtasa Michal Arabella Fortunatus SH DTM1 NE
125 Wáwrová Eva Attiba Beauceron DTW2 NE
126 Mundilová Monika Mysti SH DTW1 L
127 Kohlová Zuzana Emerity Hovawart DTW1 NE
128 Jirásek Milan Dag Border kolie MM NE
129 Jírová Martina Bellinda, Džejmí Šeltie K NE
130 Gregor Vít Kurai, Haru Kříženec DTM2 XL
131 Novák Michal Brad Výmarský ohař DTM1 NE
132 Kejklířová Jana Tribu Kříženec MW NE
133 Veveričíková Monika Cher Martinsky zdroj SH K M

 

 

 

Takto označení závodníci jsou oficiálně přihlášení a mají zaplaceno, jejich místo je tedy rezervováno.

Uzávěrka přihlášek - 3. 4. 2014

Přihlášení po uzávěrce je možné, pokud nebude naplněn stav závodníků, ke startovnému se přičítá 100,- Kč

Případné překlepy či jiné nesrovnalosti v textu směrujte na jitka.kr@seznam.cz

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA