Jdi na obsah Jdi na menu
 


Došlé přihlášky

27. 4. 2011

 

1 Habásko Roman* Cariboo SH DTM1
2 Smolíková Alena* Kůň, Chipsa SH, PRT MW
3 Škoda Martin* Ervik SH DTM1
4 Jeřábková Marcela* Cornelie Brown Xantusia, Brandy Plush Berry ČCHP, BOC   MW
5 Janatová Pavlína Ayrin Orlický talisman Slovenský čuvač DTW1
6 Hrušková Hana Hermína BSP MW
7 Merhautová Tereza Cedrik Německý boxer DTW1
8 Chlumský Miloslav UFO Akumulátor BOC DTM1
9 Šváha Martin Čvachtoun Bígl DTM1
10 Koníčková Hana* Aiwa Plush Berry BOC MW
11 Koníčková Barbora* Dwarf Tiny z Černobílých BOC MW
12 Mikolášová Šárka Johan, Daša, Galka,Eska ,Bara, Lada, Pesíček SH DTW2
13 Ondrášková Jana Gwen Dinulka Grónský pes DTW1
14 Staňková Petra Barry z Kunčiček Bígl DTW1
15 Menšíková Martina Bíba Kříženec DTW2
16 Bystrianská Monika* Denny Bágl DTW2
17 Hynková Jana* Deny z Krupé SH x NO DTW2
18 Pražáková Kateřina Kimy, Daris Shiba Inu MW
19 Léblová Veronika Ančovička Klokan DTW1
20 Nováková Miluše* Rapy BOT DTW1
21 Soudek Vojtěch Berta, Čili Středoevropský turistický pes, STP DTM2
22 Soudková Alena Ori Středoevropský turistický pes DTW2
23 Kohlová Alena Nýwa Kříženec DTW2
24 Jindrák Jiří* Endží Carcasonne Tolugo AO DTM2
25 Jindráková Radka* Tara Hovawart DTW2
26 Lukešová Martina* Lilly Výmarský ohař DTW1
27 Leiblová Martina Nelly Výmarský ohař DTW1
28 Balšánková Jana* Andy od Rakovské Tůně Irský setr MW
29 Ježková Lenka Viky, Alf Grónský pes, AM DTW2
30 Kalusová Pavla* Sára Beauceron MW
31 Holušková Miloslava Hackney SBT MW
32 Machková Kristýna* Emma MOK MW
33 Dvořáčková Tereza* Dar MOK MW
34 Havlík Petr Aram Hovawart DTM1
35 Mach Pavel* Jack Kříženec MM
36 Růžičková Pavla* Cake Deabei BOC MW
37 Císař Marek* Dafi Hovawart MM
38 Šubrtová Petra Bacchusch Ruchch Louisiánský leopardí pes MW
39 Tůmová Jitka* Majky Kříženec pointra MW
40 Gécová Pavlína Airin z Pospecovy zahrady Hovawart MW
41 Géc Tomáš Alwin z Kraje pramenů Hovawart MM
42 Hekelová Petra* Coddy Německý boxer MW
43 Guziur Jan* Amira Bělinka od Amundsenových přátel, Fernette Aiaskima Samojed DTM1
44 Guziur Ilona* Berenika od Amundsenových přátel Samojed DTW2
45 Pljučarská Ivana Oliwer Bígl MW
46 Žižka Petr Basco NO DTM2
47 Sedláková Jana Ebby NO DTW2
48 Antošová Veronika* Tailla BSP DTW1
49 Klíma Lukáš* Floky SH DTM1
50 Rožňová Anna Welf z Vlčích luk Zlatý retrívr DTW2
51 Stehlík Bronislav Busty Rychlá stopa Český horský pes DTM2
52 Nykš René* Speed, Sanny ESP DTM1
53 Kolouchová Lucie Benji Idol´s Heritage Anglický kokršpaněl MW
54 Hronová Martina Rendy Bígl MW
55 Němcová Hana Annie Zlatý retrívr MW
56 Zbořilová Blanka Jack SBT MW
57 Payneová Marie Bonie Stín Vlka ČSV DTW1
58 Mertliková Jana Funny SH MW
59 Bubeníková Eva Lavina SH MW
60 Klesová Tereza* Denny NO MW
61

Benešová Martina*

Atos Rotwailer DTW2
62 Tůma Roman Honeboy Samojed MM
63 Hrouda Martin* Sofia Bulharský divoký pes MM
64 Rydlová Eva* Cherry Blue Akbara SH MW
65 Růžičková Jitka Jenny AO DTW2
66 Veisová Martina* Gissel, Harletta Německý boxer DTW1
67 Knorrová Lenka* Holly Jarbo NO MW
68 Zimerman Pavel* Victory Detania BOC MM
69 Zimermanová Jitka* Fido Labrador MW
70 Hadravová Zlata Bláha, Frišťa Čundrteriér, ACD DTW1
71 Hirsch Jan* Arina Hyena DTM1
72 Hošková Michaela* Kessie z Budské samoty, Desire To Win z Brzáneckých vinohradů Hovawart MW
73 Vovsová Petra* Daisy Siwash Legend SH MW
74 Libišová Martina* Honey Anglický špringršpaněl MW
75 Urbanová Kamila* Wolf Kavkazský pastevecký pes MW
76 Pavlíčková Dana Archie Hovawart MW
77 Sychra Roman Bára Kříženec MM
78        
79 Krátký Ondřej Aggis RR DTM1
80 Knorr Jindra* Kira ZSL DTM2
81 Souček Karel* Czech z Lhotecké linie Beauceron DTM1
82 Součková Marcela Beltine Alfa Sagittarius Beauceron DTW1
83 Koucký Stanislav Romeo a Julie Dlouhosrstý vipet MM
84 Jindráková Martina* Wicky Svěží vítr AO MW
85 Beran Jaroslav* D´Artagnan Velššpringršpaněl DTM2
86 Trnka Michal* Drnek Kříženec DTM1
87 Keprtová Blanka* Art od Komáří vížky, Cora Malý knírač, Pyrenejský knírač DTW2
88 Keprta Michal* Archie Borimar, Vilibald Androis PRT, Malý knírač DTM2
89 Votroubková Zuzana Arikara Jed od Teareibi, Dollar Peruánský naháč, ČCHP MW
90 Wegnerová Lucie* Kittuk New Mush SH MW
91 Müller Lukáš Aishivik Ailik SH MM
92 Černý Antonín* Tom Kříženec MM
93 Tonder Čestmír Caesar Lajka DTM2
94 Stolárik Peter* Ajax, Letynka Maďarská vyžla DTM2
95 Herčík Lukáš* Anie - Falka Aiaskima Samojed DTM1
96 Karč Jakub Bert NO MM
97 Karčová Radka Endy NO MW
98 Holá Jana Balto, Kulíšek SH, AH DTW2
99 Pospíšilová Lucie* Dida SH DTW1
100 Pospíšil Zdeněk Kesy SH DTM1
101 Radová Jaroslava Sally AM MW
102 Kaftanová Zuzana Čert NO x Labrador MW
103 Krůtová Marie Paco Roztocká hvězda Lousianský leopardí pes MW
104 Drlíková Johana Ari of Barrandov\'s Alley BŠO DTW1
105 Frýdlová Ludmila Gaumont z Husovy tvrze Beauceron MW
106 Král Jaroslav Cora, Sayko Kříženec, Irský setr DTM1
107 Říčná Michaela Terezka Grónský pes DTW1
108 Tichá Anna Bonietta Bígl MW
109 Loutocká Barbora* Archibald Kříženec MW
110 Koucká Martina Angie Dlouhosrstý vipet MW
111 Lojka Peter Phoebe Czech big black crazy retriever MM
112 Václavů Michaela* Charon Hovawart DTW1
113 Toman Vojtěch* Rita Beauceron DTM1
114 Štemberová Eva Bonremo \"Bony\" Tasmánský tygr Holandský ovčák DTW1
115 Heřmánek Zbyněk Arya Posázavský ovčák DTM2
116 Halík Václav* Akim Zlatý retrívr MM
117 Buračinská Miroslava Chain Zlatý retrívr MW
118 Slepička Martin* Aron Samojed MM
119 Hrachovina Aleš* Bessy Samojed MM
120 Vacková Zuzana Joy SH MW
121 Bodlák Luboš* Rocky  Chodský pes  DTM2 
122 Chládek Lukáš Bert NO DTM1
123 Šeda Jan* Clairmont z Brzáneckých vinohradů Hovawart DTM2
124 Křováková Hana Casandra Gasko Prim Hovawart DTW1
125 Frank Michal Greisy Chodský pes DTM1
126 Budiský Martin* Colt Biely tesák Border kolie DTM2
127 Kasík Tomáš Baily z Ledenických zahrad GR MM
128 Horák Josef Cheela Vepeden NO MM
129 Volfová Klára Zak Kříženec MW
130 Křesina Martin Kenya Americký buldog MM
131 Burian Jan ml. Dora Pointer MM
132 Burian Jan st. Pluto Pointer MM
133 Plášilová Lenka Max Kříženec MW
134 Čápová Hana Danny Novterpod BOM MW
135 Prášil Jan Tobiáš GR DTM2
136 Polášek Roman Myšpulín Beauceron DTM1
137 Štěpán Miroslav* Aranka Hovawart DTM2
138 Drtina Jaroslav Beta z Tylenu Moravia Pyrenejský ovčák DTM2
139 Gregor Vít* Kurai, Nora Kříženec, ESP DTM1
140 Pěkná Andrea* Ben Německý retrívr DTW1
141 Dvořák Petr Narrandera, Pinegrove ACD DTM1
142 Dostál Jan Pedy ACD DTM1
143 Juppa Rudolf*     DTM1
144 Báčová Markéta Daisy westbohemia star Hovawart MW
145 Krapáčová Pavla Gaston Warrior Soul Beauceron MW
146 Čiháková Lucie Adal Kříženec MW
147 Hrubá Karolína Zappa, Poncho Labrador, Kříženec MW
148 Kržová Jitka* Byema Kipu Khyim Tibetský teriér DTW1
149 Dvořák Petr* Eros Beauceron DTM1
150 Šmotek Mařenka Koudy BOM DTM1
151 Matrková Lucie Teryk, Oliva Český turistický pes DTW1
152 Jozefy Robin* Achiles z Virgin Forest AM DTM1
153 Prager Josef Scooby AMSTAF MM
154 Veselá Alena Brita, Anetka AM MW
155 Kohnová Zdeňka Dagasse Beauceron DTW1
156 Kohut Martin Constance Beauceron DTM1
157 Černá Martina Cora RTW DTW1
158 Černý Tomáš Airin Beauceron DTM1
159 Dologová Karolína Hermion Labrador DTW1
160 Šlajer Karel Fantazie z Vlčí chaloupky ČSV DTM1
161 Kočíková Anna* Brouček ČSVxNO MW
162 Drahovzalová Lucie Lexi Kukačka Kříženec DTW1
163 Šrámková Štefka     DTW2
164 Zikánová Lenka Bíba Porcelaine MW
165 Všetičková Iva Betyna Kříženec DTW2

Tako označení závodníci jsou oficiálně přihlášení a mají zaplaceno, jejich místo je tedy rezervováno.

Hvězdička za jménem značí, že je objednáno tričko. Startovné se hradí dohromady s poplatkem za tričko!

Uzávěrka přihlášek - 31. 3. 2011

Přihlášení po uzávěrce je možné, pokud nebude naplněn stav závodníků, ke startovnému se přičítá 100,- Kč

Případné překlepy či jiné nesrovnalosti v textu směrujte na jitka.kr@seznam.cz

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA