Jdi na obsah Jdi na menu
 


Došlé přihlášky

3. 5. 2018

DTW1

1 Pichrtová  Lucie Akim Chodský pes DTW1 NE
2 Valentová Vendula     DTW1 S
3 Krbová  Vanesa Portos, Roxy  Anglický špringršpaněl, Anglický kokršpaněl DTW1 M
4 Motejzíková Lucie Aladin bohemia anjuli, Casablanca bílá říše Královský pudl DTW1 M
5 Hrnečková  Anna Fluke Černobílé DTW1 M
6 Čápová  Hana Ares NO DTW1 NE
7 Dluhošová  Zuzana Andronica Yantarni Aljašský malamut DTW1 S
8 Polachová Renata Onchao ESP DTW1 S
9 Kalášková Lucie Beruška Kříženec DTW1 NE
10 Stejskalová Soňa Bewitched Bastien Bearded collie DTW1 S
11 Horáčková Stanislava E-bay od Brány Ráje Chodský pes DTW1 NE
12 Šmídová  Gabriela Ondřej BOM DTW1 NE
13 Koubová  Eliška Fiona Amstaf DTW1 S*
14 Wáwrová Luisa Freyja Beauceron DTW1 NE

DTW2

1 Andrlová  Dagmar AURA Stell Amica Curlycoatedretriever DTW2 NE
2 Veselá  Alena Beruška, Brita Aljašský malamut DTW2 NE
3 Matesová Klára Bossík Lajka DTW2 NE
4 Lněničková Eva Julius     DTW2 M
5 Kratochvílová Jitka Kačka, Michal Kříženec DTW2 L
6 Grigelová  L´ubica Tikaani Grónský pes DTW2 M
7 Kučerová Michaela Hanibal Kříženec DTW2 NE
8 Suchardová Jana Aimy z Archy SSH DTW2 NE
9 Holá Jana Ferda Sibiřský husky DTW2 NE
10 Staňková Petra Vašík, Drak Voříšek, bígl DTW2 NE
11 Hynková Jana Bača ze Šumavy kelpie DTW2 NE
12 Kohlová Alena     DTW2 M
13 Radová Jaroslava Sally Trochu jako malamut DTW2 NE
14 Stupková Miluše Cherry BŠO DTW2 NE
15 Pospíšilová Lucie Bony SH DTW2 M
16 Plaštiaková Miroslava Falco Kříženec DTW2 NE
17 Růžičková Jitka Jenny AUO DTW2 NE
18 Čiperová Lenka Garp Beauceron DTW2 NE
19 Wáwrová Eva Irelia Beauceron DTW2 NE

DTM1

1 Cafourek Václav Hess Chodská bludička DTM1 NE
2 Chvalný Jaroslav Max Amstaf DTM1 M*
3 Egg Jiří Archiebald Bílý švýcarský ovčák DTM1 L
4 Bomer Lukáš Agavero Cofi Capito Australský ovčák DTM1 NE
5 Vorlík Tomáš Archie Kříženec DTM1 M
6 Mihok Michal Matýsek Kříženec DTM1 M
7 Dvořák Petr Nany, Riči ACD DTM1 XL
8 Adámek Zbyněk Largo Husky DTM1 L*
9 Burian Pavel Saiko Sitaj DTM1 NE
10 Krycner Václav Charlie Australský ovčák DTM1 NE


DTM2

1 Honěk Oldřich Barney Samojed DTM2 XL
2 Koláček Patrik Osman Jantar Devil MOK DTM2 NE
3 Šikuta Erik Fredy z Velvar KAO+NO DTM2 NE
4 Budiský Martin Colt Border kolie DTM2 NE
5 Šeda Jan Hick Sideric Miks HW DTM2 L
6 Kolář Karel Neira  Zlatý retrívr DTM2 NE
7 Nádler David Ellsie Německý ovčák DTM2 NE
8 Kantor Pavel Goja SH DTM2 NE
9 Vejtasa Michal Dellin, Mája SH DTM2 NE
10 Tichý  Jan Balu Český Severáček DTM2 NE
11 Dvořák Martin Flin Kříženec DTM2 M
12 Školník Pavel Airy z Litavské kotliny ČSV DTM2 L
13 Pospíšil Zdeněk Dida SH DTM2 NE
14 Soudek Vojta Čili STP DTM2 NE
15 Šoltys Martin Mysti Sibiřský husky DTM2 NE
16 Polášek Roman Apu Šiperka DTM2 XL
17 Davidov Martin Gaia, Agi  Australský ovčák, kříženec DTM2 NE
18 Harna Libor Amee Yantarni, Bastien AM, kríženec DTM2 NE
19 Urbášek Vladimír Apache, TV SH, AO DTM2 NE
20 Drtina Jaroslav Anouchka Bleu Colline (Anuška) Pyrenejský ovčák  DTM2 NE

MW

1 Redlová  Markéta Hugo Zlatý retrívr MW NE
2 Kubíčková Alena Tay Border kolie MW M,L
3 Vlčková Marcela Arya Václavův dvůr Bílý švýcarský ovčák MW NE
4 Hušková  Ludmila Craig Tender Flash Australský ovčák MW NE
5 Barsová  Laura Benji, Bayoola Basenji MW NE
6 Hraběová Lucka Alex  Vlčák zakrslý MW M
7 Michálková Monika Zuzanka Útulková Kříženec MW NE
8 Čápová  Lenka Caramela Di-Le-Grej Český horský pes MW NE
10 Košková Petra Bea Border kolie MW NE
11 Hašová Blanka Anička Hovawart MW NE
12 Bartoňková Hana Ťapka Lady ulice MW NE
13 Müllerová Lucie Tolly, Lupo SH MW NE
14 Gráfová Věra Ambra, Mystery, Laura SH MW M
15 Davidová Pavla     MW NE
16 Davidová Mirka     MW NE
17 Kosourová Žaneta Tramp Voříek MW NE
18 Kosourová Gabriela Corren Celeste z Lulečských lesů Výmarský ohař krátkosrstý MW NE
19 Jasovská Daniela Tara Kříženec MW NE
20 Průšková Aneta Erik Border kolie MW NE
21 Červinková Tereza Dummy Dajavera Border kolie MW NE
22 Stuchlíková Klára Kofu Deabei, Nelinka BOG, Border kolie MW NE
23 Rezková Marcela Candy Pudl MW NE
24 Majerová Simona Airin z Litavské kotliny ČSV MW NE


MM

1 Erbák Peter Sami, Niky BOC, ZSL MM NE
2 Svoboda Petr Daisy AM MM NE
3 Bodlák Luboš Monte od Strážné skály Chodský pes MM XL
4 Müller Lukáš Floyd SH MM NE
5 Jamelský  Michal Willi Kříženec MM NE
6 Dvořák Jan Lajka BOC MM NE
7 Knor Oldřich Buffy Karelský medvědí pes MM NE
8 McLean Robert Ronny AUO MM NE

Dětská

1 McLean Samuel x x D NE
2 McLean Timon x x D NE
3 Vaněk  Vojtěch Charlie Border kolie D 128
4 Vnouček Jonáš Byuše Tibetský teriér 86
5 Jirásko Robin Korinka Kříženec D NE
6 Kozohorský Jiří Spok Border kolie D  
7 Adámek Vojtěch Biorka Yantarni, Eternity Miagorpok, Attu Yantarni AM D 140
8 Majerová  Markéta Dasty Kříženec D NE

 

Modře označení závodníci jsou oficiálně přihlášení a mají zaplaceno, jejich místo je tedy rezervováno.

Uzávěrka přihlášek - 10. 4. 2018 nebo do naplnění startovní listiny

Trička objednávejte pouze do 5. 4. 

Přihlášení po uzávěrce je možné, pokud nebude naplněn stav závodníků, ke startovnému se přičítá 100,- Kč.

Případné překlepy či jiné nesrovnalosti v textu směrujte na jitka.kr@seznam.cz či fb profil Jitka Kržová.