Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky KDT2018

6. 5. 2018

DTW1

1 Pichrtová  Lucie Akim 16:08
2 Dluhošová  Zuzana Andronica Yantarni 23:15
3 Wáwrová Luisa Freyja 24:07
4 Stejskalová Soňa Bewitched Bastien 31:51
5 Polachová Renata Onchao 35:40
6 Kalášková Lucie Beruška 39:32
7 Koubová  Eliška Fiona 39:34

 

DTW2

1 Wáwrová Eva Irelia 21:04
2 Kučerová Michaela Hanibal 23:12
3 Plaštiaková Miroslava Falco 23:21
4 Veselá  Alena Beruška, Brita 23:52
5 Suchardová Jana Aimy z Archy 28:11
6 Andrlová  Dagmar AURA Stell Amica 31:04
7 Staňková Petra Vašík, Drak 31:36
8 Matesová Klára Bossík 32:53
9 Radová Jaroslava Sally 35:41
10 Kohlová Alena   36:22
11 Růžičková Jitka Jenny 36:22
12 Grigelová  L´ubica Tikaani 37:51
13 Holá Jana Ferda 39:20
14 Pospíšilová Lucie Bony 39:20
15 Čiperová Lenka Garp 40:28
16 Stupková Miluše Cherry DNF
17 Kratochvílová Jitka Kačka, Michal DNF

 

DTM1

1 Adámek Zbyněk Largo 14:49
2 Bomer Lukáš Agavero Cofi Capito 24:37
3 Mihok Michal Matýsek 28:11
4 Krycner Václav Charlie 31:04
5 Egg Jiří Archiebald 32:01
6 Vorlík Tomáš Archie 35:40
7 Dvořák Petr Nany, Riči 37:41
8 Chvalný Jaroslav Max 39:34

 

DTM2

1 Šeda Jan Hick Sideric Miks 22:26
2 Šikuta Erik Fredy z Velvar 24:42
3 Drtina Jaroslav Anouchka Bleu Colline (Anuška) 27:14
4 Tichý  Jan Balu 28:14
5 Harna Libor Amee Yantarni, Bastien 29:29
6 Školník Pavel Airy z Litavské kotliny 30:55
7 Soudek Vojta Čili 33:05
8 Urbášek Vladimír Apache, TV 35:11
9 Kolář Karel Neira 35:35
10 Vejtasa Michal Dellin, Mája 35:41
11 Šoltys Martin Mysti 35:55
12 Kantor Pavel Goja 36:10
13 Pospíšil Zdeněk Dida 39:20
14 Polášek Roman Apu 40:28
15 Budiský Martin Colt DNF
16 Honěk Oldřich Barney DNF

 

MW

1 Gráfová Věra Ambra, Mystery, Laura 4:18
2 Hušková  Ludmila Craig Tender Flash 5:09
3 Čápová  Lenka Caramela Di-Le-Grej 6:23
4 Müllerová Lucie Floyd 6:24
5 Kosourová Gabriela Corren Celeste z Lulečských lesů 6:31
6 Stuchlíková Klára Kofu Deabei, Nelinka 7:10
7 Majerová Simona Airin z Litavské kotliny 7:13
8 Kubíčková Alena Tay 7:39
9 Redlová  Markéta Hugo 7:44
10 Košková Petra Bea 7:44
11 Davidová Mirka Gaia 7:50
12 Kosourová Žaneta Tramp 8:00
13 Davidová Pavla Agi 8:33
14 Hraběová Lucka Alex  9:44
15 Průšková Aneta Erik 10:00
16 Trnovcová Sváťa Greys 10:26
17 Barsová  Laura Benji, Bayoola 11:29
18 Rezková Marcela Candy 13:12
19 Jasovská Daniela Tara 13:34
20 Bartoňková Hana Ťapka 27:32
21 Vlčková Marcela Arya Václavův dvůr 27:32

 

MM

1 McLean Robert Ronny 4:44
2 Müller Lukáš Shiva 6:24
3 Knor Oldřich Buffy 6:25
4 Jamelský  Michal Willi 6:34
5 Bodlák Luboš Monte od Strážné skály 6:45
6 Erbák Peter Sami, Niky 10:07
7 Juppa Jan Bera 10:26