Jdi na obsah Jdi na menu
 


Došlé přihlášky 2010

7. 4. 2010

1Merhautová Tereza*CedrikNěmecký boxerDTW1
2Staňková PetraBarry z KunčičekBíglDTW1
3Hynková Jana*Deny z KrupéNO x huskyDTW2
4Jeřábková Marcela*Cornelie Brown Xantusia, Brandy Plush BerryČínský chocholatý pes, border kolieMW
5Bahulíková LenkaViki, PlyšGrónský pes, Aljašský malamutDTW2
6Hellebrandová Pavla*DitaNescafe 3 v 1DTW1
7Honěk Oldřich*EnngiSamojedDTM2
8Jeřábková Jana* Uzi z MilberkuNODTW1
9Veselka Dušan*DagíFlat coated retrieverDTM1
10Švehlová Miroslava AiraMaďarský ohař krátkosrstýMW
11Tonder ČestmírCaesarZS lajkaDTM2
12Mikolášová MartinaCasilleDobrmanMW
13Stehlík Bronislav BustyČeský horský pesDTM2
14Olšová Tereza*Bryk, SpottyNKO, kříženecDTW1
15Rožňová AnnaŽufrikZlatý retrívrDTW1
16Heřmánek ZbyněkAryaPosázavský vlčákDTM2
17Tatíčková BarboraDrusilla Bohemia Col-Bri, Sushi, PollyRTW, zlatý retrívr, kříženecMW
18Paličková Jitka*Cassian z Kamilkové zahradyAustralský ovčákMW
19Zbírkovský MilanGoofyMOKDTM1
20Němcová Hana*AnnieZlatý retrívrMW
21Štemberová EvaBonremo Tasmánský tygrHolandský ovčákDTW1
22Ondrášková Jana GwenDinulkaGrónský pesDTW1
23Pačes Jan*WendyNODTM1
24Kops JanAronAustralský ovčákMM
25Mikolášová Šárka*Barča, Johan, Eska, Daša, Galka, LadaSHDTW2
26Vaňková SandraAndyBOGDTW1
27Rataj Stanislav*Kvido z LesinkyIrský setrDTM1
28Jindráková Radka*Attari Wart KesidyHovawartDTW2
29Jindrák Jiří*Wicky Svěží vítrAustralský ovčákDTM2
30Bystrianská Monika*DennyBáglDTW2
31Růžičková Pavla*Cake DeabeiBOCMW
32Rambousková LenkaKessyMOKMW
33Novotná BarboraFerdaBíglMW
34Janská AnnaDanteČeskoslovenský vlčákMW
35Růžičková JitkaJenny Sweet RoseAustralský ovčákDTW2
36Hošková Michaela*Kessie z Budské samotyHovawartMW
37Zochová Lucie*Garm von DarX, Attack Black Mount MckinkeyOvčo.Rot, australská kelpieMW
38Maryníková Veronika*Sandy, KazooBígl, australská kelpieMW

39

Strolená Lenka*Agnes Urungwe, Albert I. ze ŽvahovaRR, pointerMW
40Slunečková Zuzana* Sunny Kříženec MW
41 Kašpar MilošMegi, Eclipse Of The Sun CheramondAmerický kokršpanělMM
42Urbanová Kamila*WolfKavkazský pastevecký pesMW
43Libišová Martina*HoneyAnglický špringršpanělMW
44Halada TomášMajký SHDTM1
45Boudová Barbora*Andulka, EnySHDTW1
46Klečanská EvaNikitaAmerický pitbulteriérMW
47Zelenková Barbora*BaltoSHDTW1
48Vlčková EvaBrita Křižanovského polesíVOKMW
49Dostálová JanaBojarKříženecMW
50Bernard PetrMarlenMaďarský ohařMM
51Bubeníková Eva*LavinaSHMW
52Brdička VáclavDTM1
53Mertlíková Jana*AnikaSHMW
54Vaněk JiříBurin z DorkyBeauceronDTM1
55Šíma Zdeněk*AjkaKříženecMM
56Mazáková Eliška*SáraLabradorský retrívrMW
57Šeda Jan*Aranka z Kraje pestrého kameníHovawartDTM2
58Jírová LucieLexi KukačkaKříženecDTW1
59Habásko Roman*DevonSHDTM1
60Pospíšilová Lucie*KesySHDTW1
61Pospíšil ZdeněkDidaSHDTM1
62Davidová PetraWolfieSHDTW2
63Obořilová MichaelaKanaVýmarský ohařDTW1
64Škoda Martin*ErvikSHDTM1
65Hloušek JiříEšikSHDTM1
66Koudelková Alena*Arja od Amundsenových přátelSamojedDTW2
67Nováková Miluše*JalyBOTDTW1
68Šefraný Radek*Casius Zdenbeky CzechStaffordshire bullterrierDTM1
69Dolejšová Romana*Dusty, BetsyBombulMW
70Kadlecová Štěpánka*BonýSHMW
71Hübnerová LucieBasíkBorder kolieMW
72Kubalík JanArisMOKDTM1
73Hašková Dagmar*AnuškaFlat coated retrieverMW
74Zetek Václav*OldaAHMM
75Zetková Jana*Orka, AmyČeskoslovenský vlčák, AHMW
76Herinková DanielaBesahav RevokaEurasierMW
77Harbichová NaděždaChitaKříženecMW
78Holá Jana*Růženka, BaltoSHMW
79Brož Ladislav*MařenkaAHMM
80Košková PetraBellaPyrenejský horský pesMW
81Koucký StanislavAlfa Romeo Beami Šahrak, PhoebeDlouhosrstý vipet, Czech Big Black Crazy Retriever  MM
82Šatná PavlaFlairŠvýcarský ovčákMW
83Ševelová MarieMiaAHMW
84Ševelová Marie ml.Smoky, BonnieAH, SHMW
85Bodlák LubošSion od Strážné skályChodský pesDTM2
86Dobešová EvaBragiNorský lundehundDTW1
87Vodičková MarieBetynaČeský strakáčMW
88Veselá AlenaAnetka, BritaAMMW
89Bieliková RomanaYettiAMMW
90Černá MonikaAki, CilkaČeský fousekMW
91Pituchová Markéta*DrakeNSDTRDTW1
92Bielik Jan*LentilkaAHDTM1
93Havlík PetrAram z kraje pestrého kameníHovawartDTM1
94Polášek RomanArgoMéďaDTM1
95Čiperová LenkaGarp, HelenkaBeauceron, SnoopystellaDTW1
96Šebek Ivan*Errol (Arnie Small Wheel)Chodský pesMM
97Rolfesová AndreaHugoBroholmerMW
98Skořepová KateřinaDynamique z DorkyBeauceronDTW1

99

Kutíková Alena*Bojovnice Via Bohemica, Exigor\'s Winning WeraTrpasličí pinčDTW1
100Kohlová Alena*NýwaKříženecDTW2
101Prášil JanTobiáš, TeddyZlatý retrívr, Belgický ovčákDTM2
102Lipavská Simona*GuliverBorder kolieMW
103Pokorná Pavlína*BínyBelgický ovčákMW
104Hrdličková Ivana*Bella Kometa SeveruSHDTW1
105Budská NatalieMatýsekZlatý retrívrMW
106Smíšková VeronikaArgieVýmarský ohařMW
107Slezáková Margita*BibaKříženecMW
108Larionová Marianna*DinaNODTW1
109Volkmannová Jarmila*MaxAljašský malamutMW
110Karásek Tomáš*Any Time At All Open Gate - AnnieBorder kolieDTM1
111Chládek LukášBertNODTM1
112Chládek MartinSáraLabradorský retrívrDTM1
113Srbeny Jan*BlaženaMM
114Tůma Roman*CasanovaSamojedMM
115Buračinská Mirka*Chain Rudolfovská skálaZlatý retrívrMW
116Romanová AlenaNeliNěm. ohař krátkosrstýMW
117Pilbauerová DominikaGoriNěmecký ohařMW
118Kubát Jiří*Airy Ghost Gentle MateAUODTM1
119Bielik Antonín*SnickersAlaskan huskyMM
120Frýdlová LudmilaGaumont z Husovy tvrzeBeauceronMW
121Knorrová Lenka*Holly JarboNOMW
122Knorr Jindra*KiraZápadosibiřská lajkaDTM2
123Dvořák Petr*Eros des Scorpions IntrepidesBeauceronMM
124Matrková Lucie*Teryk, OlivaČeský turistický pesDTW1
125Votoček Stanislav*ArthurLabradorský retrívrMM
126Král JaroslavCora, SaykoKříženec, irský setrMM
127Dvořák PetrNany, GeraACD, NODTM1
128Jozefy Robin*Achiles z Virgin ForestAljašský malamutDTM1
129Drtina JaroslavBeta z Tylenu MoraviaPyrenejský ovčákDTM2
130Kohnová Zdeňka*Dagasse Z DorkyBeauceronDTW1
131Šilhánek Pavel*BarnabášMaďarský ohařDTM1
132Opatrná BarboraAmy, AgátaMOKMW
133Vlasák Jiří*Český fousekDTM1
134Juppa Rudolf*Český fousekDTM1
135Zbořilová Pazdiorová BlankaEskimo Pie Slade CzechSBTMW
136Šulc RobertBakKříženecMM
137Souček Karel*CzechBeauceronDTM1
138Součková Marcela*BeltineBeauceronMW
139Péchalová KristýnaAranka, ŽižlinkaPolobuliceDTW1
140Payneová MarieBonieČSVDTW1

Takto označení závodníci jsou oficiálně přihlášení a mají zaplaceno, jejich místo je tedy rezervováno.

Hvězdička za jménem značí, že je objednáno tričko.

Závodník je přihlášen až dnem zaplacení startovného!

Uzávěrka přihlášek - 31. 3. 2010

Přihlášení po uzávěrce je možné, ke startovnému se přičítá 100,- Kč

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA