Jdi na obsah Jdi na menu
 


Došlé přihlášky

Aktualizace přihlášek: 17. 4. 2019
Aktualizace plateb 22. 4. 2019

DTW1

1 Hajlichová Král Iveta Cyrio z Molu Es ČSV DTW1 NE
2 Hrnečková Pazderka Anna Černobílej (Fluke), Ryska Kříženec BOC, BOC DTW1 d M
3 Bartoňková Lucie Živá

Kříženec hyeny a zmije slovenské útulkové

DTW1 NE
4 Hadravová Zlatka Bláha Wanderhund DTW1 NE
5 Pichrtová Lucie Bambulka Kříženec DTW1 d M
6 Wáwrová Luisa Freyja Beauceron DTW1 d S
7 Hotovcová Eliška Buddy Krátkosrstá kolie DTW1 NE
8 Jandeková Nela Grey Hunter Miraja Saarloosův vlčák DTW1 d S
9 Dušková  Štěpánka Luna Alaskan DTW1 NE
10 Polachová Renata Onchao Evropský saňový pes DTW1 d S
11 Čermáková Kristýna Easy ČSV DTW1 d M
12 Foberová  Markéta Cairo z Osůvek Flat Coated Retriever DTW1 NE
13 Antošová Michaela Pluto Kříženec labradora DTW1 NE
14 Ledvinková Juliána Cair Potomok vlkov ČSV DTW1 d L
15 Koňáková  Dana Gimli SH DTW1 d M
16 Krbová Vanesa Arizona Alaskan DTW1 NE
17 Forstová Daniela Remy AAW DTW1 NE
18 Břicháčková Kateřina Čenda Kříženec DTW1 NE

DTW2

1 Mikolášová Šárka Barča, Johan, Daša, Lada, Galka Hasky DTW2 NE
2 Veselá Alena Beruška, Brita Aljašský malamut DTW2 NE
3 Wáwrová Eva Irelia Beauceron DTW2 NE
4 Lněničková Eva Julius Vanilka JRT DTW2 d M
5 Čiperová  Lenka Garp Beauceron DTW2 NE
6 Hynková  Jana Bača ze Šumavy Kelpie DTW2 NE
7 Hellerová Jana Ferda SH DTW2 NE
8 Růžičková Jitka Neli Dlouhosrstá kolie DTW2 NE
9 Pospíšilová Lucie Greisy SH DTW2 d M
10 Málková  Irena Chilli Slovenský korgi DTW2 d L
11 Wičarová Jana Bárt Border kolie DTW2 d L
12 Košková  Petra Bea Border kolie DTW2 NE
13 Křivánková Markéta Cora Australský ovčák DTW2 NE
14 Andrlová  Dagmar Aura Stella Amica Curlycoatedretriever DTW2 NE
15 Rožňová Anna Rookie KJ. Traildog DTW2 NE
16 Kourdi Soolaima Lepi Kříženec DTW2 NE
17 Suchardová Jana AIMY z Archy SSH DTW2 NE

DTM1

1 Řezáč Martin Suki Sibiřský husky DTM1 NE
2 Egg Jiří Archiebald Bílý švýcarský ovčák DTM1 p L
3 Ulrych Josef Bohemian Beauty Sibiřský husky DTM1 p M
4 Chládek Lukáš Dorka Labrador DTM1 NE
5 Cafourek Václav Hess Chodská bludička DTM1 NE
6 Kiršbaum Jakub Janette AMSTAF DTM1 NE
7 Pavlik Filip Rasty SH DTM1 p L
8 Vorlík Tomáš Archie Kříženec DTM1 p M
9 Panáček Lukáš Bekky Domgor BOM DTM1 NE
10 Černý  Jaroslav Cassie Border kolie DTM1 p L
11 Král Aleš Angua Vlčí hvězda ČSV DTM1 p XL
12 Dolanský  Petr Endy Border kolie DTM1 NE
13 Harna Libor Amee Yantarni, Bastien AM, kříženec DTM1 p L
14 Družba Lukáš Coudy Vořech DTM1 NE
15 Brabec Roman Corin ČSV DTM1 p XL
16 Černohorský Karel Drina Zahradní směs DTM1 NE
17 Adámek Zbyněk Dix Belgický ovčák DTM1 NE


DTM2

1 Dinstpír  Milan Maja Aljašský malamut DTM2 NE
2 Koláček Patrik Osman Jantar Devil MOK DTM2 NE
3 Šikuta Erik Fredy KAO+NO DTM2 NE
4 Kolář Karel Neira GR DTM2 NE
5 Polášek  Roman Apu Šiperka DTM2 p XXL
6 Černý  Antonín Tom Výmarský labrador DTM2 p XXL
7 Jareš Ondřej India z Majklovy zahrady Český strakatý pes DTM2 NE
8 Vejtasa Michal Dellin, Mája SH DTM2 NE
9 Honěk  Oldřich Barney Samojed DTM2 p XL
10 Pospíšil Zdeněk Bony SH DTM2 NE
11 Bodlák Luboš Monte od Strážné skály Chodský pes DTM2 p XL
12 Štítkovec Martin Mia Border kolie DTM2 NE
13 Chvalný  Jaroslav Max AST DTM2 NE
14 Šeda Jan Hick Sideric Miks HW DTM2 p L
15 Tichý Jan Balů Český severáček DTM2 NE
16 Drtina Jaroslav Anouchka Bleu Colline Pyrenejský ovčák DTM2 p L
17 Šoltys Martin Harry SH DTM2 p XL
18 Soudek Vojta Tara STP DTM2 NE
19 Školník Pavel Airy z Litavské kotliny ČSV DTM2 NE
20 Davidov Martin Agi Kříženec DTM2 NE
21 Vala Viktor Mia Vala´s, Vincent Vega AAW DTM2 NE

MW

1 Nováková Miluše Sagan Tiger BOT MW NE
2 Gráfová  Věra Mystery Sibiřský husky MW d M
3 Ryjáčková Romana Ambra Husky MW NE

4

Hronová Martina Berry, Kira Bígl MW NE
5 Kočí Monika Fifinka, Kenny Kříženec MW NE
6 Kaščáková Petra Lady Pointer MW d M
7 Štibrányiová Eva Ebbie Šedý chlup ČSV MW d M
8 Vlachová  Barbora Tess Brabantík MW  d M
9 Liznová  Tereza Scott, Finn Šeltie MW d L
10 Kohlová Alena Emerity Hovawart MW NE
11 Müllerová  Lucie Boogie SH MW NE
12 Tidlbachová Ivana Jim NO MW d L
13 Horníková  Lenka Dack Bernský salašnický pes MW d L
14 Sekar Karolína Pocahontas Siwash legend SH MW d M
15 Hušková Ludmila Craig Tender Flash, Granite Sněžný tygr AO, šetlandský ovčák MW NE
16 Dluhošová Zuzana Andronica Yantarni, Eternity Miagorpok AM MW d M
17 Tomášková  Markéta Asterix SH MW NE
18 Tomášková Lucie Ark SH MW NE
19 Davidová Mirka     MW NE
20 Dvořáková  Natálka Luky ACD MW d XS (140-145)
21 Kohlová  Alena Emerity Hovawart MW NE
22 Hrbková Jitka Affi Knírač velký černý MW NE
23 Jindráková Radka Cool-Paws Big Dream Came True Australský ovčák MW p XL
24 Zimová Jarmila Attari z Drahlovské zahrady Hovawart MW p XL
25 Poláková Lucie Gina, Annie PRT, LR MW NE
26 Medková Kateřina Gaston Karo Arqeva ČSV MW NE
27 Hrdlovičová  Monika Fanánek Loo Fabián Arqeva ČSV MW NE
28 Kvaková Veronika Atrey Novas Bohemia Německý  krátkosrstý stavač MW NE
29 Bartoňková Petra Scotty Ludvík XIV. Král Slunce Labradoodle MW NE
30 Prokopová Marie Artuš, Roxy ČHK, PK MW NE

MM

1 Vlach Jan Paprika Border kolie MM p M
2 Fleming Zdeněk Olaf Siwash legend SH MM p XL
3 Müller Lukáš Sušenka SH MM NE
4 Jamelský Michal Willy Kříženec MM NE
5 Adámek  Vojta Biorka Yantarni AM MM d 152
6 Dvořák Petr Riči ACD MM p XL
7 Moravec Jiří Orion SH MM NE
8 Blecha Oldřich Balů Maďarský ohař MM NE
9 Janota Tomáš Diego z Rudého údolí ČSV MM NE
10 Knor Oldřich Buffy Karelský medvědí pes MM NE
11 Masák Tomáš Soí AUO MM NE

 

Dětská

1 Brůhová  Veronika Catch, Amchitka Yantarni Aljašský  malamamut D 98/110
2 Heller Ladislav Helenka SH D NE
3 Heller Matěj Hayney Alaskan husky D NE
4 Košková Tereza Bea Border kolie D 140
5 Košková Bára Aisha Pyrenejský horský pes D 134
6 Ullmann Richard Buffy Karelský medvědí pes D 110/116
7 Koucká Nikol Breisy  Dlouhosrstý vipet D 116 x
8 Koucký Robin Angie Dlouhosrstý vipet D 98 x
9 Moravcová Jana Lucky Freya Asamara SH D NE
10 Chomická  Soňa Danny   D NE
11 Moravcová Adéla Danny SH D NE
12 Johnová Anička Misty Husky D 2x152 x
13 Moravcová Adélka Mia Husky D 152 x 


Modře označení závodníci jsou oficiálně přihlášení a mají zaplaceno, jejich místo je tedy rezervováno.

Uzávěrka přihlášek - 15. 4. 2019 nebo do naplnění startovní listiny

Trička objednávejte pouze do 1. 4. 

Případné překlepy či jiné nesrovnalosti v textu směrujte na jitka.kr@seznam.cz či fb profil Jitka Kržová.